Дима | 2017-04-04 19:12:11

Спермограмма

Здаствуйте. Помогите пожалуйста разшыфровать СГ. Я Сдал СГ, жена пошла к врачю,(я был на работе) вернулась, сказала плохая подвижнось,приписали Карлив,Трибекс,витамин Е, и С, посидел неделю в интернете почитал литературу и вроде по моему мненинию результаты выше нормы. Не к кому больше не обращялся, интересует Ваше мнение как специалиста Обєм 4,2 Колір сіро-білий Прозрачність мутна Реакція рН 7,2 Час розрідження 30 мин. Вязкість 0,6 Концентрація 148,0 млн/мл Загальна кількість 621,6 млн Активно рухомі(А) 37% малорухомі с поступальным рухом(B) 27% Відсутність поступального руху(С) 3% нерухомі (D) 33% Живі(фарбування за блумом) 90% Мертві(фарбування за блумом) 10% З нормальною морфологією 84% Дегенеративні форми 16% Патологія головки 8% Патологія шиї 4% Патологія хвоста 4% Агглютинація + клітини сперматогенезу 2,8% Еретроцити - поодинокі в полі зору лейкоцити - 2-5 в полі зору Епітеліальні клітини уретри - поодинокі в препараті Епітеліальні клітини простати - поодинокі в препарвті Сперматофаги - Зерна ліпідів помірна Кристали бахтера - Шаруваті тільця - Слиз + Показники плодовитості Фарріса 416

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Приведенные показатели спермограммы в пределах нормы