Рома | 2017-04-06 11:08:04

Тромбоцити

Я чоловік 30 років,зробив розширений аналіз крові в якому тромбоцити показали 122 , маю температуру 37.1 з чим це може бути звязано? Порекомендуйте що робить

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку, Романе! Таке мінімальне зниження тромбоцитів вимагає лише контролю в динаміці - повтор через 2 тижні з ручним підрахунком тромбоцитів. А ТАКА температура практично нормальна, вона не має діагностичного значення. Строго кажучи, нічого самодостатнього в ЦИХ даних немає. Від такого зниження тромбоцитів кровотечі бути не може. Така температура не вказує на конкретну хворобу! Починайте з терапевта!