Світлана | 2017-04-06 14:55:06

Безпліддя

Доброго дня, скажіть будь ласка чи можливо завагітніти самостійно з такою спермограмою чи потрібне лікування? Об»єм в мл- 6.2 (>2,0 мл) Колір -сірувато-білий (сірувато-білий) Прозорість – мутна (мутна) Запах- квітів каштану (квітів каштану) Консистенція -35 (20-30 хв від моменту одержання - рідка) В”язкість (після повного розрідження) – 0.9 (довжина нитки 0.1-0.5 см) Реакція (ph)-7.2 (7.2-7.6) Мікроскопічне дослідження К-сть сперматозоїдів в 1 мл – 25 (>20млн) К-сть сперматозоїдів в еякуляті -155 (>40млн) Кінезисграма Активнорухливих (%) (a) -65 (>25) Слаборухливих (%) (b) – (10-12) Прогресивна рухливість(%)(а+b) – 65 (>50) Нерухливих – (%)(с) – 35 (6-10) Фарбування за Блумом Живі(%)-70 (>50) Мертві(%)-30 (10-20) Морфологія сперматозоїдів 1. З нормальною морфологією (%)- 90 (>30) 2. Дегенеративні (%)- 10 (<20) Патологія голівки -4 (<15) Патологія тіла -2 (3-5) Патологія хвоста -4 (2-5) Аглютинація сперматозоїдів ++ (-) Клітини сперматогенезу (%)- 2 (0.5-2) Еритроцити – 5-6 в п/з (поодинові в препараті) Лейкоцити -18-20 в п/з (поодинові в препараті) Епітеліальні клітини Уретри – 2-3 в п/з (поодинові в препараті) Простати 1-2 в п/з (поодинові в препараті) Сперматофаги – 3-5 в п/з (-) Зерна ліпідів – в значній кі-сті (в значній кі-сті) Кристали Бехтера – не виявлено (поодинокі в препараті) Шаруваті тільця – не виявнено (-) Слиз – не виявлено (відсутній) % рухливість через 3 год – пониження рухливості на 20% Гіперфункція бульбоуретральних залоз. Піоспермія.

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Повышено количество лейкоцитов, что свидетельствует о наличии воспалительного процесса. Обратитесь к урологу или андрологу очно для диагностики и лечения.