Сашко Факоф | 2017-04-09 22:35:36

Свербіння

Кілька років відчуваю свербіння на ягодицях, животі, кистях, ногах. Буває ще сильно свербить ніс. Ходив багато разів по лікарях - не допомогли. Робив скраб на демодекоз та коросту - не виявлено. Таке враження наче свербіння передається. Допомагає, як мені здається, добре вимитись в душі або спиртовий гель для дезінфекції рук. Коли вдягаю навіть випрані джинси чи білизну (не нові) сбербіння знов з'являється. Коли вдягаю нові речі свербіння немає. Буває, свербіння припиняється на кілька днів, а коли вдягаю кросівки, які не вдягав якийсь час, то знов свербить на кісточках і зверху стопи. Також коли відвідую певних друзів то знов починає свербіти. На шкірі ніяких слідів. Колись хворів коростою

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

К сожалению, заочно определиться в этой ситуации невозможно. Покажитесь дерматологу - более достоверные выводы по этому поводу будут возможны после осмотра.

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).