Віталій | 2017-04-10 10:22:41

Алергія

Доброго дня, мене мучить така проблема як алергія, по симптомах все вказує на кропивянку (дізнався за допомогою інтернету). Почервоніння облеччя, рук, шиї коли стою на протягах, або обдуває холодний вітерець, шкіра покривається червоними точками, починає пекти, свербіти, іноді зявляється закладеність носа та чхання. В міських аптеках купував антигістамінні препарати, але вони не допомагають. Скажіть будь ласка як можна вирішити цю проблему? Дякую Вам наперед. Здоров'я Вам, та Вашій родині!

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

Я думаю, что будет лучше, если Вы посетите дерматолога очно - прежде всего, в этой ситуации надо однозначно определиться с диагнозом, после чего можно будет обсуждать необходимое лечение (применения только антигистаминных препаратов может быть недостаточно для Вашего случая).

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).