Александр | 2017-04-15 12:20:51

Боль в груди та трахеи

Добрий день ! Болить грудна клітка та лоскоче трахея. Хворію вже рік. Почалось все після пневмонії та грижи грудного відділу ( після пневмонії через місяць заробив грижі на стройці). Спочатку зявлялись хрипи в трахеї з вимушеним кашлем при наклоні голови назад. Потім почала пекти, колоти грудна клітка може місяць. Зробив флюрографію, легені в нормі. Неврологи кажуть торокалгія та остеохондроз грудного відділу. Хочу зробити рентген, але ще немає року. Зараз пече грудна клітка та з'являється кашель вимушений, інколи з хрипом в трахеї. Якщо дихати глибоко без напруження грудної клітки, кашля та хрипу немає, якщо різко видихати з напруженням то хрип є. Лоскоче в грудях даже якщо не дихати, ніби лоскоче та припікає. При наклоні голови вперед тяне мязи грудної клітки і пече. Такі синптоми зявляються раз в місяць, літом не було аж до осені. Ще в мене часті синусити від кривої перегородки носа. Зараз лічу вже другий тиждень грибок ротової порожнини ( від приймання багатьох таблеток). Чи може бути це при грижах грудного відділу чи в мене хвора трахея ? До кого мені звернутися ? Дякую.

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Добрий день, тезка! У зв'язку з підозрою на бронхіальну астму необхідно обстеження у пульмонолога.
Рекомендації на суд очного лікаря:
1. Спірографія з бронхолитичною пробою.
2. Рентгенографія легенів.
3. Аналіз крові і мокроти загальний.
4. IgE крові.
5. Мазок з носа на еозинофіли.