Анна | 2017-04-20 09:28:19

Операція позаматкова

Доброго дня в мене така проблема чотири місяці тому мені зробити операцію позаматкова вагітність видалили праву трубу але я відчуваю біль під час сексу і часто почалися цистит підкажіть що це може бути дякую жду відповіді!

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Якщо коротко - покажіться лікарю і здайте аналізи. У позаматкової вагітності не одна причина і період відновлення після операції теж може протікати по-різному. У симптомів, які непокоять Вас, може бути кілька причин: від психологічних наслідків пережитого стресу до наявності інфекції. Бажаю Вам якнайшвидшого одужання.