Ирина | 2017-04-27 13:21:29

шийка матки

Доброго Дня! В мене на шийці матки незафарбовується йодом епітелій(кругом входу). 2 роки назад мені робили кріо, була невеличка ерозія. Зробили біопсію шийки матки і аналіз на впл. Результат був доброякісний а впч не виявлено. Лікар каже що в мене дуже нехороша шийка і схоже на дисплазію, і знову хоче зробити біопсію. Чи потрібно робити його повторно?(партнер один-чоловік) Ще раніше був перенесений хламідіоз, який ми вилікували і тепер не можемо завагітніти(непрохідність обох труб). чи може це з цим бути повязано? і чи може незафарбовуватись на фоні запального процесу? виявлений грибок 4+. пролікувалась але результат не дуже. чекаю антибіотикограму, буду лікуватись знову

Ответы врачей 2

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Повністю погоджуюсь з колегою.
Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня! Не фарбуватися через запальний процес може. Непрохідність маткових труб на стан шийки матки не впливає. Потрібні цитологічне дослідження мазка з шийки матки (РАР-тест) і кольпоскопія гарної якості. Без результатів цитології і кольпоскопії біопсія не показана.