Витали | 2017-04-28 10:59:59

Тежело дышать

Здраствуйте ровно год вспять мне стало трудно дышать через 4 месяца сделал кардиограму узи сердца снимок головы снимок легких здал кровь на анализ все хорошо нечево НЕ нашли прошло 9 месяцов вчера ночью стало очень трудно дышать биль в горле биль серция ониминя кинцивок навить вий и глаз скажить пожалуста що может быть

Ответы врачей 1

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Доброго. Тяжело интерпретировать Ваши жалобы не зная возраста. " биль в горле биль серция" - это "боль"? Чи це "біль"? Якщо Ви літня людина, то скарги цілком можуть бути повязані з ішемічною хворобою серця, або гіпертонічним кризом. Якщо молода - скоріш за все, проблема асоційована з легенями (астма, бронхоспазм, алергія тощо). В деяких випадках подібні симтоми можуть бути викликані такою проблемою, як стенокардія Принцметала або мязовий "місток". В будь якому випадку з Ваших скарг поставити точний діагноз неможливо, Вам варто повторно звернутися до лікаря, для більш детального обстеження.