Елена Сергеевна | 2017-05-06 20:11:26

гостра нейропатія правого променевого нерва

Доброго дня, Інна Георгіївна! Моєму чоловіку поставили на основі огляду в районній поліклініці(Чернігівська обл. м Носівка) діагноз ГОСТРА НЕЙРОПАТІЯ ПРАВОГО ПРОМЕНЕВОГО НЕРВА. Назначили лікування ВІКАСОН в/м, НЕЙРОМІДИН в/м, та табл.келтікан та трентал (терапія на 10 днів). Яких результатів можна чекати на основі даного лікування? І чи є потреба більш детального обстеження та назначення додаткової терапії? 4 дні як лікуємось рука остається неробочою. Можливо треба массаж, компреси, еластичний бинт?(нічого такого не назначили? Дайте будь ласка пораду. Дякую.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Необходимо провести ЭНМГ (электронейромиографию)-для уточнения диагноза и дальнейшего прогноза заболевания. К лечению как минимум добавить: Нуклео-ЦМФ-1флакон в/м ежедневно в течение 6 дней, затем по 1 капсуле 2 раза в день 2 недели; прозерин или оксазил-внутримышечно или в таблетках-на усмотрение врача; массаж, электростимуляция, лечебная физкультура.