Наталя | 2017-05-09 22:59:27

Геморой після родів.

Доброго дня. Я родила 24.12.2016, у лютому (десь середина місяця) відчула свербіж,а потім і біль під час дефекації. Трохи крові з'являлося,коли тужилась під час дефекації. Пішла до лікаря ( направили до хірурга) приписав свічки Реліф 10 і антибіотики ( грудьми не годую). Усе минуло,але знову вертається, конкретного інтервалу нема. От тепер знову з'явилось,біль сильніший і крові було трохи більше,свічки використовую ті,що лишилися з минулого разу. Трохи допомагають,але не надовго. Лікар сказав,щоб оперувати,чого я не хочу,бо не факт,що все не повернеться. Чи можна якось вилікувати геморой на ранній стадії? Або використовувати якісь сильніші свічки... Чи є щось з народної медицини для цієї хвороби? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

Вероятно трещина, св релиф адванс при болях, свечи метилурациловые от 1 до 4 раз в сутки до 30 дней, смотреть за стулом что бы был мягкий. Если сформировался сторожевой бурок то нужно оперировать.