Таня | 2017-05-14 14:39:50

затримка місячних

Добрий день!В мене затримка 4 місяці,п'ю дуфастон вже 17 днів а місячних немає.Була на УЗД:фолікулярна киста і ендометрій 16.Скільки часу можна пити дуфастон?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день! УЗД виконано до початку прийому дуфастона або після? Яка доза дуфастона? Будь ласка, зверніться до свого лікаря. Якщо хочете, запишіться на прийом по тел (044) 3930000.