Катя | 2017-05-15 19:39:04

Психологічне питання. Допоможіть

Добрий день, у мене важкий психологічний стан. Жодні ад на протязі більше року не допомагають. Абсолютна втрата почуттів і емоцій , відсутні думки в голові, і я мій мозок ніяк не реагує на все що відбувається, ні хороші ні погані новини ніяких емоцій, грати роль і підтримувати якось розмову навіть не можу. І наодинці не можу бути і з людьми, роботу ніяку виконувати не можу, нічого запам'ятати не сила. Ніби не бачу і не чую що відбувається навкруги. Якщо включити якусь пісню і сказати чи вона мені подобається я не буду знати що сказати, бо не відчуваю. Все це сталося після важких стосунків з хлопцем і постійним стражданням і доріканням самої себе що я винна в тому що він мене не любить. Лікарі розводять руками і кажуть змиритися, а я сама себе обслуговувати не можу. Я собі і аутизм приписувала ніколи не була емоційною і комунікабельною ,але завжди прагнула того , постійно знаходилась у своєму світі, але хоч з важкістю але спілкувалась з людьми, а тепер повний треш. Що робити, чи може допомогти гомеопатія? Мрт і енцефалограма ніяких відхилень не показали

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Доброго дня Вам! Так, гомеопатія Вам може допомогти. Звертайтеся до мене зі своїми рідними.