Віталій | 2017-05-17 15:43:07

Тип діабету

Доброго дня. Поставили півроку назад діагноз діабет 1 типу. Зараз повторно здав аналізи. Глікований гемоглобін (HbA1c) 5.77 % 4.8 - 5.9 З'єднуючий пептид (С-пептид) 2.06 нг/мл 0.9 - 7.10 ммоль/л Глюкоза (сироватка) 6.88 Інсулін 10.7 мкОд/мл 2.6 - 24.9 Розрахунок індексу HOMA 3.28 Індекс до 3.0

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович

Для правильної відповіді слід вказати вік, масу тіла, супутні захворювання, антитіла до декарбоксилази глутамінової кислоти, яка доза інсуліну.
На даний час - ремісія ЦД (режим харчування, фіз. активність, контроль глікемії протягом доби).