Віталіна | 2017-05-19 22:20:23

Молочниця

Доброго дня. Підскажіть , будь ласка, як можна вилікувати молочницю яка вже протягом декілька років? Буду дуже вдячна за пораду в лікуванні.

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня. Якщо це дійсно молочниця (вагінальний кандидоз, підтверджений лабораторно), а не щось інше, що має однакові з молочницею симптоми, потрібно зробити посів з визначенням чутливості до антимікотиків (протигрибкових препаратів) і за його результатами підібрати лікування.