Оля | 2017-05-23 11:04:34

Опік ноги окропом

Доброго дня. допоможіть, будь лакса як можна вилікувати опік отриманий тиждень назад. Були просто водяні пухирці. зараз набирається гній,нога вся спухла. до лікаря можливості сходити не може бо за кордоном.Мама прикладає повязки, маже мазю. переживаю щоб ускладень не було Підкажіть будь лакса ефективний спосіб. буду дуже вдячна

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Пантенол, пантексин, холодні примочки з розчином фурациліну. При температурі - антибіотики...... Треба дивитись за стадією запалення.....