Наталия | 2017-05-25 17:03:36

Епілепсія

Доброго дня. Мене цікавить питання, у мене діагноз судорожний синдром, приступи з 13 років, на даний час останній був рік назад, але бувають коротенькі без втрати свідомості, як то їх називають„ дежавю“, я завагітніла і приймаю протисудомні препарати, ци велика загроза, що дитина родиться з якимись дефектами. Дякую.

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня. При судомному синдромі застосовують різні групи препаратів. Якщо ви спостерігаєтеся по вагітності, ви були консультовані невропатологом, який призначив вам препарати, дозволені для застосування при вагітності.