Максим | 2017-05-26 10:37:00

гострий гастродуоденіт

Доброго дня, я ходив до багатьох лікарів на консультацію через постійні болі в області живота, печію, метеоризми, однак мені постійно ставили різні діагнози. Один лікар сказав, що у 16 (а саме тоді це почалося) років гастриту бути не може, інший сказав, що може. Була проведена гастроскопія, результат - гострий гастродуоденіт. Далі інший лікар сказав, що у мене реактивний панкреатит. Проведено дуже багато аналізів. Результат один і той же - дієта і все, більше визначити не можна. Вживав різні препарати типу "смекти", "фосфалюгелю", "біонорму" і їм подібним. Що робити у даній ситуації?

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б

Здравствуйте! С результатами обследований приглашаю на прием. Будем разбираться.