юлия | 2017-05-26 10:40:16

Задержка

Доброго дня! остання мeнструація була 24.04. Сьогодні 26.05 на нeі навіть.і натяку нeмає , зранку міряла Базальну тeмп. Показало 37.1 ... зробила тeст показав одну полоску , що цe можe бути , 3 роки назад був викидeнь . Дужe хвилююсь , дякую!

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня! Якщо ви вважаєте це затримкою (не вказана звичайна тривалість циклу), здайте кров на ХГЛ (це більш точний аналіз, ніж сечовий тест). Якщо він негативний, прийдіть до гінеколога на огляд і УЗД. Якщо позитивний - теж треба до гінеколога)