Руслан | 2017-05-28 11:20:38

Язви в області ануса

Доброго дня. Вже досить тривалий час свербить в області ануса,нещодавно замітив маленькі язвочки в тому ж місці, порадьте що робити?

Ответы врачей 1

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, вам потрібно звернутись на консультацію до дерматолога та проктолога. Найчастіше такі симптоми зумовлені дерматологічними проблемами. Якщо дерматолог свою патологію виключить, сходіть до проктолога.