Анна | 2017-05-29 13:08:18

Дефіцит вітамінів, порушений обмін речовин

Я помітила, що в мене проявляється порушений обмін речовин та дефіцит вітамінів. Унаслідок цього в мене сухе, тонке, тьмяне волосся, наявна перхоть, суха та бліда шкіра на обличчі, появляються багато коричневих плямок та родинок, прищі на спині та литках, розшаровані нігті, глибокі ранки навколо них, останнім часом проявляється підвищенна сонливість, збудливість, переживання через дурниці, різка зміна апетиту.

Ответы врачей 1

Дейнеко Карина Александровна
диетолог, семейный врач
Адрес: Комплекс TSARSKY City Resort
Телефон: +38 0662122747
Добрый день! Вам необходимо сдать анализы гормонов щитовидной железны Т3, Т4 свободный, общий анализ крови. По описанным симптомам к Вас железодефицитная анемия, которая требует лечения у терапевта или семейного врача.