Sonya | 2017-06-03 07:31:33

Чи можлива вагітність?

Доброго дня! в мене склалась така ситуація. був захищений статевий акт (анальний) 2 рази. сімєвивергання відбулось 2 рази. презервативи не пошкоджені. Менстрації затримуються. на даний час на 2 дні. Робила тест на вагітність 2 рази негативний результат. вагінального статевого акту не було ніколи. дівоча пліва не зруйнувана. скажіть будь ласка чи можлива вагітність у такій ситуації??? дуже хвилююсь з цього приводу!

Ответы врачей 1

Анастасия Шевченко, консультант Likar.info
Доброго вечора. Теоретично - не можлива. Затримка може бути пов'язана з іншими речами, наприклад, стресом, гормональним збоєм, хворобами статевих органів.