Лілія | 2017-06-05 22:54:23

Дизметаболічна нефропатія

Добрий день. Дитині, 2 р. 6міс., ставлять діагноз дизметаболічна нефропатія. Робили УЗД з нирками все добре. Здавали добову сечу: креатинін - 0,18 г/л, ГАГи - 176 од цпх/гр.креат., d сечі - 1000, оксалати Ca - 0, фосфати Ca - 0,16, трипельфосфати Ca - 0,03, оксалати (по щав. к-ті) - 26, урати (по сеч к-ті) - 1,47, фосфати (по Ph) - 7,6, ПЛ - +, Ph - 6,5, оксипрол. - +, ПОЛ - 0,4. Призначили Агвантар, АЕвіт і Кардонат і дієта, багато пити. У віці 1 місяць мали пієлонефрит, і до 1 року повторювався ще 2 рази. При здачі заг.ан.сечі завжди є солі оксалати або фосфати. Чи правильне лікування і чи взагалі воно потрібне, так як у нас почались псуватись зуби від Агвантар? Дієти для такої дитини дотримувтись важко, адже молочні продукти необхідні для росту???

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788

Лилия, обычно диету мы не назначаем. Много пить звучит как необходимость количества мочи в сутки 1,2-1,5 л.  я бы воздержался от лечебных мероприятий воообще.