Таня | 2017-06-06 18:15:21

Як лікувати Дисплазію 3А

Здраствуйте... у мене діагноз Дисплазія 3А приписали таб. Полімік і вагінальні таблетки Неотрізол... скажіть будь ласка чи поможуть вони мені і чи дисплазія це шось серйозне чи можна не нервувати ... дякую

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Здрастуйте! Дисплазія - це дуже серйозно, тому що може бути передракових процесом. Іноді вона викликана запаленням. Полімік і неотрізол не лікують дисплазію, але лікують запалення. Ваш лікар хоче вилікувати запалення і взяти повторні аналізи, щоб побачити, залишиться дисплазія, чи ні. Якщо залишиться - Вам буде запропоновано лікування спеціально для дисплазії.