Вика | 2017-06-07 16:59:20

пап-тест

мне 26 лет. здавала пап-тест..хочу узнать результаты..пока нет возможности сходить к гинекологу..Можете ли сказать нет ли по этим результатам теста ничего серьозного? Какое заключение нормальными словами)? и нет ли препятствий для занятия сексом? ПАП тест методом рідинної цитології 1.Якість препарату-задовільна. В препараті виявлено: клітини екто та ендоцервіксу,зони трансформації. 2.Цитологічний опис: Доброякісні зміни -виявлено проліферуючий плоский епітелій за рахунок запального процесу та залозистий епітелій в межах норми. Патологічні зміни -не виявлено. 3.Додаткові дані:гострий запальний процес; флора-змішана. 4.Висновок:NILM ( II ) 5.Рекомендації: консультація лікаря Інтерпретація: (термінологія Bethesda) · ASC (Atypical squamous cells) - атипія плоского епітелію: • ASCUS (Atypical squamous cells of undetermined significance) - атипія плоского епітелію неясного значення; • ASC-H (Atypical squamous cells - can not exclude high grade SIL) - атипія плоского епітелію, яка не виключає HSIL; • LSIL (Low grade squamous intraepithelial lesion) - плоскоклітинне інтраепітеліальне ураження низького ступеня; • HSIL (High grade squamous intraepithelial lesion) - плоскоклітинне інтраепітеліальне ураження високого ступеня; • CIS (carcinoma in situ) - карцинома in situ; • AG-US (atypical glandular cells of undetermined significance) - атипія залозистого епітелію неясного значення; • AIS (endocervical adenocarcinoma in situ) - ендоцервікальна карцинома in situ. NILM – відсутність внутрішньоклітинного ураження або злоякісності.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Якщо яправильно зрозуміла Вами написане ,то результат Вашого ПАП-тесту:1.Якість препарату-задовільна. В препараті виявлено: клітини екто та ендоцервіксу,зони трансформації. 2.Цитологічний опис: Доброякісні зміни -виявлено проліферуючий плоский епітелій за рахунок запального процесу та залозистий епітелій в межах норми. Патологічні зміни -не виявлено. 3.Додаткові дані:гострий запальний процес; флора-змішана. 4.Висновок:NILM ( II ) 5.Рекомендації: консультація лікаря. Все інше це перелік класифікації? Якщо так то у Вас немає проблем по шийці матки , але є запальний процес в піхві, зверніться до гінеколога для забору мазка на флору та лікування.