tatianka | 2017-06-10 01:01:42

Висип на шкірі

Доброго дня. В мене висипи в області гомілок. На сонці або під впливом гарячих температур мають рожеве забарвлення, при спокійних умовах (тобто без сонця чи гарячої води) вони мають легкий блідо-рожевий колір...зверху покриті сухою шкіркрю яка не злущується. Зовсім не свербить...)) раніше часто мала контактні дерматити які різко з'являлись і швидко проходили після прийьому ангістамінних засобів...ці плямки зараз є постійно, вони лише змінюють колір) підкажіть будь-ласка що це може бути?

Ответы врачей 1

Анастасия Шевченко, консультант Likar.info
Доброго дня. Різновидів висипів дуже багато. Раджу додати фото висипів, розмістивши його на зовнішньому сайті й надавши посилання.