света | 2017-06-15 21:41:37

допоможіть

Здраствуйте! Три місяці тому дівчинка 4 роки перехворіла кишковим грипом. Спочатку горло і висока температура потім понос в результаті інфекційна лікарня капельниці. В дитини стрес і через тиждень лікування кал неперетравлений слиз в калі і іноді болів живіт і так 3,5 місяці. Лікували і від лікувань лише гірше бо не можуть покласти діагноз, сидимо на діеті потехенько ввожу продукти. Зараз кал 2-3 рази на день і аналізи на дисбактеріоз то показували грибки ми не лікували минуло, то показував протерус мірабіліз>10^6 через два тижні вже в аналізах клебсіела 1*10^6. Кал на вигляд не докінця перетравлений. Що нам лікувати і якими ліками? Дуже прошу допоможіть розібратись. Бо вже обїздили купу лікарів і від ліебкувань лише гірше. Дуже прошу допомоги.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Я не педиатр, но посоветую Вам как гастроэнтеролог. Каждый раз, когда Вы делаете бакпосев кала, результат будет отличаться от предыдущего. Я бы корректировала таким образом: энтерол по 1 пакету 2 раза до еды 7-10 дней + салофальк 250 мг в таблетках- по 1 таб 2 раза до еды 5 дней. После энтерола- лациум по 1пак в день до еды 2-3 недели и несколько видов пробиотиков поочередно курсами по 2- 3 недели 2 месяца. В диете осторожно с грубыми овощами и фруктами. Очень хорошо давать ребенку самостоятельно приготовленные йогурты и кефир.