Володимир | 2017-06-15 22:53:32

Проблема з кистою заднього рога медіального меніска

Доброго дня, підскажіть мені ,будь ласка, що робити в моїй ситуації. В мене була киста заднього рога медіального меніска 3 роки. Тепер, приблизно день тому, рідина з кісти витекла і спустилась нижче коліна під шкіру. Потрібно вжити дій чи зачекати, доки воно загоїться саме? Заздалегідь дякую.

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Без осмотра не можу щось стверджуватит, тим паче ви можете помилятись у своїх судженнях. Але, якщо все так, як ви кажете, то, це може, в деяких випадках і вилікувати цю кісту, а може і з'явитись знову. Як повезе. Лікування зазвичай спочатку симптоматичне і задежить від вираженності симптомів (набряк, біль, гіперемія....). Яке лікування потрібне вам (і чи потрібне взагалі) без огляду, на жаль, сказати не можу.