Аліса | 2017-06-21 21:07:29

Планування вагітності

Доброго дня. Мені 30 років.Моєму чоловіку 33.Плануєм вагітність.Так як перша вагітність була неочікуваною і проходила із постійною загрозою переривання з невідомих причин(всі аналізи були добрі але був постійний тонус і я весь час пролежала)цього разу хочеться підготуватись.Моя вже вагітна знайома порадила приймати обом партнерам вітамін Е ("Єнат") і "Йодофол".Яке дозування препаратів і як довго приймати ?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Вам варто прийти на прийом отримати вичерпну відповідь про план обстеження та ліки які саме Вам необхідні.