ирина | 2017-06-22 09:10:04

сухость кожі

Доброго дня . Підкажіть будь-ласка , у моеї дитини 9 років великий палець на ногі , сохне і тріскаеться шкіра , таке відчуття що шкіра як в старого діда, зуду немає , мазала різними мазями від грибка клотримазол , екзодерил результату ніякого , мазала просто кремами увлажняючими результату немае, саліциловой мазю , чуть чуть стало заживать а потім знову те сами , зараз роблю ванночки чистотелом , поможіть що це може буть.

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

Так может проявляться несколько заболеваний, поэтому делать однозначные выводы по этому поводу лучше после осмотра. Покажите ребёнка дерматологу.

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).