Татьяна | 2017-06-22 10:38:21

Лікування алкоголізму

Доброго дня! В моїй родині велика проблема, моя мама часто прихиляється до чарки, стає агресивною та впадає в депресію. Коли розмова зайшла про її лікування, обурюється та не вважає себе алко залежною. Прошу Вас підсказати як допомогти їй без її відома та щоб не навредило її здоров'ю так як вона має проблеми з сердцем. Дуже Вам дякую!

Ответы врачей 1

Шульц Олег Евгеньевич
нарколог, психотерапевт
Адрес: г. Мариуполь, Украина, Медицинский центр "Адастра"
Телефон: +38-0629-409-403; 050-966-36-85; 098-361-27-40; [email protected], https://www.olegshults.com
Доброго дня! На мій погляд, це неможливо - вилікувати когось без відома. Не сперечайтеся з нею з приводу алкоголізму, але умовляйте звернутися на консультацію