Ярослав | 2017-06-22 11:51:48

Коліна

Доброго дня! Що порадите з препаратів для колін? Коли я роблю присідання зі штангою, Гак-присідання, випади зі штангою і інколи при Становой тязі у мене виникає біль у лівому коліні, а інколи у правом або оба починають боліти(німіти).... Радили попити просто кальцій або "Колаген гідролізат". Буду дуже вдячним за пораду, бо вже 2 міс. не можу тренувати так як потрібно ноги. Дякую!!!

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Частыше быльше помогають спеціальні еластичні ортези (наколінки), але не які попало, а спеціальні для кожної патології. Або можна клеїти кінезіотейпи. Препарати для хряща бажані навіть при відсутності проблем з суглобами, але якщо є великі навантаження на них. Втім швидкого та значного ефекту від них , на жаль, очікувати не приходиться. Навряд чи у вас не вистачає кальцію (ви ж не жінка після менопаузи). Да і для хрящів від кальцію толку мало. Гідролізат колагену, хондроїтин, глюкозамін, МСН, S-аденозин-L-метіонин та інші препрати застосовуються для лікування хряща, але заочно я не прихзначаю конкретне лікування. Можу лише спрямувати в те чи інше русло. Краще звернутись до ортопеда, щоб він визначився, які препарати підійдуть вам краще. Тут навіть не стільки препарати, якільки виробник та дозування мають значення.