Оксана | 2017-06-23 21:03:24

Захворювання шлунково кишечного тракту

Добрий вечір!По обстеженню езофагогастродуоденоскопії,виявили поодинокі неповні ерозії шлунку.Здала аналіз на Helikobakter pylori,показав позитивний результат (2.4).Виписані такі ліки:Азиклар 500мг. 2р.на день протягом 10 днів.Флемоксин-салютаб 1000мг.2р.на день протягом 10 днів.Омез 20мг.2 рази на день протягом місяця.Де-нол 1таблетка 2р.на день протягом місяця.Альмагель 3р.на день протягом місяця. Скажіть будь ласка чи можна замінити всі ці припарати одним комбінованим "КЛАТІНОЛ"???Дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку, Оксано! Давайте починати з того, що аналіз на антитіла до хелікобактеру не мають діагностичного значення. Вони  не ознака достовірної та поточної хелікобатерной інфекції. Проте, привід для пошуку Хелікобатера є. Треба вирішити питання про тактику. Тут маса ньансів.

Треба знати контекст ситуації і бачити ПОВНІ дані ФЕГДС. Очний розбір теми за гастроентерологом або терапевтом. Якщо цікава моя думку, телефонуйте. Контакти в профілі.