тарас | 2017-06-29 21:48:49

шишка після удару

Після удару на нозі появилася шишка, пройшло вже два тижні і нога перестала боліти, а шишка залишилася. Скажіть що робити в такі ситуації щоб зійшла шишка. Дякую!

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Встаеовити діагноз - що це. Зазвичай - гематома просто  (має знпчення розмір та інші характеристики), але може бути і м*язова кила і інше. Все лікується по різному. Заочно ставити діагноз і призначати лікуіання неможна. Питання можуть стосуватись роз*яснень чогось, а не конкретного лікування.