Анч | 2017-07-04 22:52:38

замороження ерозії шийки матки

Добрий вечір! Сьогодні була у гінеколога, заморозили ерозію шийки матки. Вона сказала, що через день треба прийти і ще раз заморозити. Що вона робить кріо 2 рази. Скажіть будь ласка, чи можна так швидко робити ще одне замороження азотом і для чого, якщо толком буде видно чи замороження було вдале, мінімум через місяць.? А ще вона мені виписала пробіз феміна від молочниці 15 днів сказала пити, а на 16 запхати у піхву. То можна пхати у піхву після замороження? Дякую!

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Думаю не варто використовувати препарат який не призначений для вагінального використовування. Краще використовувати свічки депантол, гінодек,муважель, обліпіхові, на вибір протягом 20 днів.