Оксана | 2017-07-06 17:29:32

Гипогликемия

Доброго дня. Була підозра на прихований діабет, оскільки спостерігалась сухість шкіри, та зім,яті подушечки пальців рук,блідість,слабкість, знижений тиск, здебільшого 100\60. Після здачі аналізу на глікогемоглобін показник 4,90 %, в нормі менше 5,7%. Але глюкоза натощак 3,1, при нормі від 3,3. Я часто відчуваю голод, часто їм, перекусую. Вранці обов,язково їм, бо невдовзі відчуваю слабкість і тошноту, якщо не поїм. Чи варто звертати на це все увагу, здавати якісь ще додаткові аналізи? Зараз дитині моїй 10 років. Мені 34. Колись, як син ще був маленький я здавала аналіз глюкози натще і теж був занижений.Слабкість списувала на догляд за дитиною і все таке. Глюкозу після їжі не здавала. Порадьте будь ласка як бути далі. Дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович

Доброго дня!
Для уточнення діагнозу зробіть аналіз крові на цукор протягом доби, особливо через 1,5-2 години після прийому їжі, аналіз на інсулін і С-пептид, також необхідне ультразвукове дослідження підшлункової залози (при необхідності КТ або МРТ).