Вікторія | 2017-07-08 21:20:01

Оперізуючий герпес (опоясуючий лишай), головний біль

Добрий вечір! Бабусі (88 років) кілька років тому поставили діагноз оперізуючий герпес (опоясуючий лишай), на правій частині голови. Досі бабусю мучають нестерпні болі, обезболюючі ліки не допомагають. Вільно відвідувати лікарів вона не може, пересувається на візочку. Визивали лікарів додому, нічим, окрім виписки ліків (які вона приймала, не допомогли) допомогти не можуть. Возили в спеціалізовану клініку до невролога, лікарь призначив ті самі ліки і... відвідати психіатра цієї клініки (бо бабуся, на його думку, у дипресивному стані). Ніяких обстежень голови, шії, судин не призачав. Що можете порадити? Чи є вихід з цієї ситуації? Бабуся плаче, каже, що не хоче вмирати, хоче ще пожити без болю, подивитися на світ, дітей, онуків. Знаю, що стареньких не дуже люблять лікувати, але... Може щось підкажете, чим можна допомогти у Києві?

Ответы врачей 1

Дюков Евгений Витальевич
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Днепровская набережная, 25​
Здравствуйте, Виктория. Пожалуй следует начать с малого - с дообследования. Особенно учитывая возраст. И начать в первую очередь с общего анализа мочи, крови и биохимического анализа крови. Уже после этого определяться с другими методами исследования. Конечно МРТ головного мозга (от 1 Тесла и выше) и УЗИ сосудов головы и шеи обязательно, а вот по прочим исследованиям головного мозга и т.д уже исходя из полученных результатов и осмотра пациентки. К слову депрессия частый спутник хронического болевого синдрома, особенно в пожилом возрасте.