Каріна | 2017-07-10 15:40:29

Болючі місячні

Доброго дня( 18 років ) Болить живіт та спина під час місячних . Щомісячно 2-3 дні підряд. Як запобігти цієї проблеми ?

Ответы врачей 2

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрый день, Карина! Существуют специальные упражнения, помогающие в такой ситуации. После того, как убедимся, что органической патологии у Вас нет, смогу рассказать и показать, как эти упражнения делаются. С уважением, Силаева Ольга Петровна, врач-репродуктолог.
Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Каріна, скажу на противагу народній думці: болючі менструації - не норма. Навіть у молодих неродивших жінок це може бути першим проявом такого захворювання, як ендометріоз. Для діагностики необхідно огляд гінеколога та обов"язково УЗД органів малого тазу транвагінальним доступом (якщо не було статевих контактів - то ректально). Якщо ендометріозу немає - можливий гормональний дисбаланс, який без корекції може призвести до того ж ендометріозу. Так що необхідно обстежитись, відкоректувати порушення та покращити якість Вашого життя. Це абсолютно реально. З повагою Микилюк Алла Валентинівна, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог.