Лілія | 2017-07-11 21:22:47

Гінекологія

Доброго дня! Скажіть будь ласка як часто можна приймати Ескапел? Скільки разів?(приймала 2 рази за 3 місяці) Які є ще аналоги ?

Ответы врачей 2

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Доброго дня! Будь-які методи екстренної контрацепції не рекомендовано використовувати частіше, ніж 3 рази на рік. Якщо частота статевих контактів дорівнює 2-3 та більше разів на тиждень, рекомендовано підібрати оральні контрацептиви як метод контрацепції. З повагою, Силаєва Ольга Петрівна, лікар-репродуктолог.
Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрий день. Посткоітальна контрацепція (або екстренна контрацепція), до якої відноситься і ескапел (аналог постінор) - не найкращий метод застереження від вагітності. Навіть використання даного препарату 1 раз на місяць іноді може дати порушення циклу внаслідок вмісту великої дози гормонів. Використання 2 рази на 3 місяці допустимо. Проте я б порадила пройти огляд у гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу і підібрати інший метод контрацепції. Наприклад, гормональна оральні контрацептиви, що приймаються протягом місяця, якщо немає протипоказів, то безпечні, а в деяких випадках навіть корисні. З повагою Микилюк Алла Валентинівна, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог.