Даниэла | 2017-07-13 13:26:36

анализы

Здравствуйте.Нормально ли что палочки в микрофлоре в большом количестве? І. Вагіна Лейкоцити 2-5 в п/з Бактеріальна флора: Мікрофлора палички в значній кількості Диплококи не виявлено Trichomonas vaginalis не виявлено Елементи (спори, псевдоміцелій, клітини, що брунькуються) дріжджеподібного гриба p. Candida не виявлено Елементи бактеріального вагінозу("ключові" клітини) не виявлено Епітелій представлений клітинами плоского епітелію поверхневого та проміжного шарів ІІ. Цервікальний канал Лейкоцити 5-10 в п/з Епітелій цервікального каналу (клітини залозистого епітелію) в незначній кількості, розташованний окремо та в групах

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Здравствуйте. Это нормальный мазок. "Мікрофлора палички в значній кількості" - это палочки Додерлейна (лактобактерии), нормальная микрофлора влагалища. Оставайтесь здоровы!