Марина | 2017-07-14 14:18:59

Чи страшно це...?

Доброго дня.Така проблема,моєму сіну 1.6міс.Він постійно плаче, агресивний навіть бється, ночами погано спить прокидається і спить тільки зі мною. досі не говорить.це можна вважати проблемою яку потрібно лікувати чи просто у нього такий характер? дякую

Ответы врачей 1

Коваленко Вера Викторовна
невролог детский, педиатр, реабилитолог
Адрес: г. Киев, частная практика, ул. Алма-Атинская, 37 Б
Телефон: +380667246403, [email protected]
Так, це ,дійсно можно вважати проблемою. Дитинку,щось дуже непокоїть.Я раджу Вам звернутися до лікаря - дитячого невролога,та зробити дослідження електроенцефалограму,щоб виключити неврологічні захворювання.