Олена | 2017-07-15 18:02:49

Викидні

Доброго дня, підскажіть що робити в такій ситуаціі. У мене були перші роди, два рази зробила аборт, після 4 років завагітнила і на першому триместрі зірвалась вагітність, без втручань все вийшло саме, пройшла курс лікування, через 9 місяців знову завагітніла на 5 неділі почались виділення на узд показало пусте плодне яйце. Під час цієі вагітності захворіла на герпес і орз була три дні температура 37.5. 14.07.17 лікар зробив чистку. Прогестерон показав 7,7. На даний час приймаю курс антибіотиків на 5 днів. Я не хочу більше такого переживати, підскажіть будь ласка, через який час я можу звернутись з чоловіком до лікаря щоб дізнатись причину цих зривів, і які аналізи потрібно здати. Дякую завчасно.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Вам потрібно прийти на консультацію,в ході якої можна детально зібрати дані про Вашу ситуацію.і продумати план обстеження та лікування.