Добрий день! 1

Добрий день! 1. Підскажіть будь-ласка діагноз та лікування, ось заключення лікаря ендоскопіста: стравохід - слизова рожева, кардіальний сфінктер - закритий, шлунок містить - слизь, секреторну рідину, слизова гіперімована подразнена, складки звивисті набряклі, перистальтика жвава, пілорус - помірно -розкритий, цибулина Д.П.К.: гіперімована набрякла. просвіт збережений. 2. Чи може бути подразником залежність куріння?

Ответы врачей 1

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Можливий діагноз - Хронічний (гострий) бульбіт.
Лікування - Ланцерол, Вентер, Фромилид, Трихопол, Мотилиум. Дози і кратність прийому - узгодьте з лікарем за місцем проживання.
2. Курити потрібно кинути!!!!