Таня | 2017-07-18 18:50:18

Вагітність

Добрий день, в мене немає місячних вже 6 днів, тест на вагітність не робила, деколи відчуваю різкі болі в низу живота як з лівого так і з правого боку але рідко, нудоти немає, і живіт має опуклу форму, скажіть чи це може бути вагітність?

Ответы врачей 1

Анастасия Шевченко, консультант Likar.info
Доброго вечора. Так, якщо є затримка, Ви можете бути вагітною. Але також затримка може бути наслідком гормональних порушень, стресу, перевтомлення. Біль та збільшений живіт можуть вказувати на проблеми в роботі кишковика.