Олексій | 2017-07-24 09:14:52

Діоптрії в окулярах

Доброго дня, пане Вікторе! Скажіть, будь ласка, якщо в мене у рецепті на ліве око вказана лінза -4,25, а носитиму -4. Це нормально? Заздалегідь щиро дякую за фахову відповідь!

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановний Олексій! Комфорт можна визначити під час підбору окулярів лікарем. Самостійно змінювати корекцію не потрібно. Зверніться до офтальмолога з метою моделювання (у пробну оправу поставлять скло -4 Дитр) і Ви зможете оцінити якість зображення.