Руслан | 2017-07-24 14:23:42

Допомога

Добрий день,мене звати Руслан мені 27,уже кілька років турбує дуже неприємне явище,гази з кишечника виходять я не контролюю,постійно,незалежно від їжі,був у багатьох лікарів,проходив багато курсів лікування і нічого не допомагає,порадили зробити водневі дихальні тести з глюкозою і фруктозою,але їх роблять тільки в Києві,а мені не зручно їхати,скажіть будь ласка можливо є інші методи що допоможуть вийвити проблему,дякую

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Вам необходимо пройти осмотр у проктолога и невропатолога, т.к. в норме человек должен контролировать отхождение газов из кишечника, какая-то проблема с анальным сфинктером.