Инна | 2017-07-28 20:13:42

Зліва квітковий еркер заокоуглений

Добрий день, шановний лікарю, два дні тому синочка виповнилось 7 місяців, сьогодні 28 липня були в ортопеда, назначив узі тбс. Результати узі: Правий кульшовий суглоб. Тип за Графом 1а . Кут альфа 68 кут бета 44 Ядро" +"8,6мм Кістковий дах хороший Кістковий еркер гострий Хрящовий дах -охвачує готівку стегна Лівий кульшовий суглоб.Тип за Графом 1а. Кут альфа 65 кут бета 49 Ядро" +"6,8 мм Кістковий дах хороший Кістковий еркер заокруглений Хрящовий дах -охвачує готівку стегна. Будь ласка,підкажіть, нам потрібно носити подушку фрейка, чи достатньо 10 сеансів масажу і прийом рост-норма 3 драже через день чергуючи вітаміни д? Один лікар сказав носити подушку інший ні? Яка ситуація у нашого малюка з тбс? Дуже дякую.

Ответы врачей 1

Иськов Андрей Петрович
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина ,НДСБ «ОХМАТДЕТ»
Телефон: 097-702-84-83
Вам нужна консультация ортопеда, а не детского хирурга, это разные специалисты.