людмила | 2017-07-29 14:31:36

статеві захворювання

Доброго дня!в мене дуже делікатна ситуація,під час сексу з чоловіком дуже часто хочеться в туалет, позиви інколи навіть дуже сильні і болючі. через це постійно відчуваю дискомфорт і невпевненість в собі і в тому що під час сексу я не обмочуся. скажіть чи не може це бути причиною якоїсь інфекції. З чоловіком почали практикувати анальний секс . боюсь що це може бути із за цього. Дякую за відповідь

Ответы врачей 2

Силаева Ольга Петровна
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Доброго дня! Дійсно, дискомфортні відчуття урогенітальної зони можуть бути пов'язані із розповсюдженням кишкової мікрофлори. Відповідь дасть комплексне обстеження у гінеколога із проведення посівів із урогетітального тракту та сечі. З повагою, Силаєва Ольга Петрівна, лікар-репродуктолог.
Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Добрий день. Безумовно, потрібно обов"язково оглянутись у гінеколога, зробити обстеження на флору піхви, зробити аналіз сечі чи й бакпосів сечі. Проте така ситуація може бути і без інфекції при опущенні передньої стінки піхви чи уретриті. Щоб визначитись - потрібен огляд гінеколога. З повагою Микилюк Алла Валентинівна, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог.