Андрій | 2017-07-30 19:53:44

Зашита рана

Мені зашили рану в п'ятницю, а зараз в мене отікає стопа (рана на згибі стопи і голіні), чи це нормально?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.Ні,це не нормально. Мабуть, рана була глибока,пошкоджені лімфатичні та великі венозні судини, або був забій м'яких тканин,або є перелам кісток кінцівки. У всякому разі,треба приймати лімфотоніки (троксерутін) та венотоніки (детралекс),а також протизапальні препарати (налгезін).Дати нозі фізичний спокій, менше рухатись.