Іванка | 2017-07-31 15:54:40

Аналізи

Доброго дня))Моїй дитині 4.3 роки. Здала загальний аналіз крові для себе та на лямбії...допоможіть розшифрувати..дуже дякую У заг аналізі є такі відхилення кров брали з вени ПОКАЗНИК РЕЗУЛЬТАТ НОРМА Лімфоцити у відсотках (LYM%) ! 67.3 % 26.00 - 65.00 % Гранулоцити у відсотках (GRA%) ! 23.6 % 30.00 - 60.00 % Показник: Лямбліоз - Giardia Lamblia Ig(M+A+G) Результат: 0.800 Од РЕФЕРЕНТНІ ЗНАЧЕННЯ: негативний: < 0,9; сумнівний: 0,9 - 1,1; позитивний: > 1,1. (Серологічна діагностика інфікування лямбліями демонструє низьку специфічність (неможливо повністю виключити перехресні реакції з антитілами до антигенів інших паразитів

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! У ребёнка с 4х до 5 лет должно быть примерно поровну лимфоцитов и гранулоцитов, в этом анализе преобладают лимфоциты. Возможно, ребёнок недавно перенёс вирусную инфекцию. Если жалоб нет, то беспокоиться не о чем. Что касается лямблиоза, то, скорее всего, его у ребёнка нет.